Nemzetközi
értékesítő
munkatársat keresünk

Érdekel a nemzetközi értékesítés? Jól beszélsz angolul? Szeretnél részese lenni egy magyar világsikernek?

Ha tele vagy energiával, szereted a kihívásokat, önállóan is tudsz eredményeket felmutatni, akkor csatlakozz hozzánk most! Az OrthoGraph Kft. kereskedő / sales munkatársat keres budapesti irodájába. Elsődleges feladat a saját termékünk értékesítése online eszközökkel és vásárokon.

Látványos eredmények, klassz csapat, különlegesen érdekes kihívások várnak nálunk!

Legjobban úgy ismerheted meg, hogy mivel foglalkozunk, ha megnézed ezt a kis bemutató videót:

Legjobban úgy ismerheted meg, hogy milyen a csapatunk, ha megnézed ezt a kis bemutató videót:

Az OrthoGraph Kft. egy 12 éves magyar vállalkozás; már az első pillanattól kezdve 3 dimenziós alaprajzi felmérő-szoftvert fejlesztünk mobil technológiára, azonban az iPad platform megjelenésével teljesen új világ kezdődött számunkra. Azóta világszerte 30.000+ felhasználóra tettünk szert, akik jelentős része napi szinten dolgozik a szoftverünkkel. Az OrthoGraph-ot a mobil CAD piacon a professzionális termék szinonimájaként tartják számon. Ezt a nemzetközi díjak mellett az is bizonyítja, hogy mára a legnagyobb hardver és CAD szoftvergyártók vették fel velünk a kapcsolatot közös munkára. Felhasználói bázisunk komoly szakmai elvárásokat támaszt irányunkba, melyeket sikerrel teljesítünk.

Csatlakozz hozzánk még ma, légy Te is részese világsikerünknek!

Hirdetés megjelenése: 2017. május 16.

Feladatok:

  • Nemzetközi értékesítési feladatok:
    • Beérkező külföldi és belföldi érdeklődők (telefonhívások, emailek) kezelése
    • Angol nyelvű személyes online szoftver bemutatók megszervezése az érdeklődők számára (Skype, vagy hasonló platformon keresztül), annak önálló lebonyolítása
    • Alkalmankénti személyes találkozó az érdeklődőkkel/partnerekkel/vállalati ügyfelekkel (az irodánkban), élő szoftver bemutató megtartása
    • Nemzetközi technológiai vásárokon, kiállításokon való részvétel megszervezése, és annak lebonyolítása (évi 2-3 alkalom, 3-4 napos utazással)
  • Partneri hálózat kezelése:
    • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás telefononon, és e-mailen keresztül
    • Értékesítési csatornák bővítése, további viszonteladói, együttműködő partnerek felkutatása

  • Egyéb tevékenységek:
    • Reklám vagy oktatási célú video anyagokban való közreműködés (szöveg megírása, felolvasása, szoftver bemutatása)
    • Nyilvános, angol nyelvű online szoftver bemutatók, webinar-ok szervezése, önálló lebonyolítása
    • Kliensek, partnerek visszajelzéseinek, javaslatainak továbbítása a menedzsment felé
    • Fejlesztői megbeszéléseken való részvétel

Elvárásaink:

  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • magabiztos fellépés
  • önálló kezdeményező készség
  • nagy teherbírás

Előny, ha...:

  • Jól beszélsz más nyelvet is
  • Kereskedői tapasztalat
  • CAD szoftverek / világ ismerete

Amit kínálunk:

Izgalmas és érdekes feladatok, fiatalos csapat, jó munkalégkör, kiváló munkakörnyezet. Változatos, érdekes feladatok, fejlődési, tanulási lehetőség, versenyképes jövedelem.
Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület,  kényelmes, tágas irodában

Kategória: Kereskedő

Küldd önéletrajzodat az jobs@orthograph.net címre. Kérdéssel fordulj Korbuly Ádámhoz a +36 20 579 0119 mobilszámon.